Stay Connected

Mój osobisty BLOG

TO JA

Szalona Becia, nudzie mówię stanowcze STOP. Kocham wszystko co mnie otacza. Żyję chwilą i nie użalam się nad sobą. Nie spoglądam za siebie, staram się zarażać innych swoją dobrą energią.

Zostańmy w kontakcie

Finanse


Przyroda i zoologia


Darmowe płatności bezgotówkowe

Darmowe płatności bezgotówkowe

  • 04 kwietnia, 2019
  • by

Wiele osób, które chcą przejść na płacenie przy pomocy terminali zastanawia się ile to ma ich kosztować?  Zapewne te osoby pamiętają, że jeszcze nie tak dawno płacenie oznaczało prowizję. Oznacza to, że jeśli klient zapłacił kilkanaście złotych przy pomocy karty to my płaciliśmy od tego procentowo prowizję.  To, dlatego w wielu sklepach był limit, że mniej niż dwadzieścia złotych nie można płacić przy pomocy karty płatniczej. Nie były to duże kwoty, bo niecko ponad jeden procent, ale jeden z koncernów paliwowych mający swoje stacje benzynowe płacił w ten sposób sto milionów złotych rocznie prowizji. Dzisiaj wreszcie jest normalnie, dlatego terminale płatnicze oferta nie są objęte żadnym abonamentem, ani żadną prowizją. To, dlatego tak wiele małych sklepów i małych firm decyduje się na terminal, bo mogą dzięki temu przyciągnąć tych klientów, którzy, na co dzień nie posiadają przy sobie gotówki. Jeśli nie mają gotówki to nie chcą wypłacać jej z bankomatu, bo często wiąże się to z prowizją. W takiej sytuacji szukają sklepów i innych firm, które dają im możliwość płacenia kartą.

Kupujemy jedno z urządzeń do firmy

Trzeba zastanowić się nad tym, jakie urządzenie wybrać żeby spełniało nasze oczekiwania. Jeśli mamy większy sklep i tylko jedno miejsce gdzie można płacić kartą to może byłoby dobrze wybrać urządzenie bezprzewodowe? Wtedy w razie potrzeby to nie klient będzie chodził z kartą i płacił, ale my wyjdziemy do klienta? Na pewno to rozwiązanie będzie o wiele bardziej praktyczne, dlatego warto byłoby się nad nim zastanowić. Na pewno i my będziemy zadowoleni, bo przyspieszymy płacenie i klient, bo nie musi za każdym razem chodzić z jednej kasy do drugiej.  Do wyboru jest kilka popularnych urządzeń, co oznacza, że można będzie coś dla siebie znaleźć. Trzeba tylko poczytać, jakie mają parametry i na tej podstawie będziemy mogli podejmować decyzje o tym, co się do nas bardziej nadaje, a co mniej. Chcemy przecież żeby terminal działał i żeby nie sprawiał nam i klientom żadnych problemów.

Powiązane posty

Jak inwestować w kryptowaluty

Jak inwestować w kryptowaluty

30 stycznia, 2020
Kurs IOD Poznań

Kurs IOD Poznań

26 września, 2019

Odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×