Stay Connected

Mój osobisty BLOG
Jak prać wykładziny w szkołach

Jak prać wykładziny w szkołach

  • 09 marca, 2021
  • by

Jeśli w klasach w szkole znajdują się wykładziny to powinno się je bardzo często prać. Niestety realia są inne i pierze się je raz na kilka lat. Wykładzina wygląda wtedy bardzo źle, ale i się niszczy. Piasek, który się tam znajduje ściera powierzchnię wykładziny. Z miesiąca na miesiąc wygląda coraz gorzej. To jednak nie jedyny problem, bo pozostaje jeszcze kwestia zdrowia. Taka wykładzina po latach nie prania jest niebezpieczna dla zdrowia. Mamy tam wirusy, bakterie, roztocza i drobnoustroje. Jeśli w porę się tym nie zajmiemy to niestety, ale dzieci zaczną chorować. Im dłużej się w takiej klasie przebywa tym jest to bardziej niebezpieczne. Tylko czyszczenie wykładzin w dzielnicy Praga Północ jest w stanie nam pomóc. Firma przyjedzie wtedy, kiedy szkoła nie działa i wypierze wszystkie wykładziny. Można to zrobić po lekcjach, ale można to zrobić również w weekend. Zastosowana przez firmę metoda pozwala na to, aby można było po kilku godzinach korzystać z klasy, w której wykładzina znajduje się na podłodze.

Co zyskamy piorąc wykładzinę

  • czystość,
  • przyjemny zapach w klasie,
  • zwiększona trwałość wykładziny,
  • zdrowie dzieci.

Warto, zatem zdecydować się na pranie takiej wykładziny, bo wiele to daje. Koszty są niskie, a zyski bardzo duże, dlatego każdego dyrektora szkoły powinno to zainteresować. Dbanie o zdrowie podopiecznych jest bardzo ważne. Wzywamy na miejsce firmę, która wykona dla nas kompleksowe usługi. Odda czystą i pachnącą wykładzinę, która nie będzie wymagała wymiany przez wiele lat. To są bardzo duże oszczędności.

Wybór dodatkowych usług

Można zlecić firmie przy użyciu specjalnych środków chemicznych dezynfekcje wykładziny. Wtedy w stu procentach pozbędziemy się z niej tego, co szkodzi zdrowiu. Dobrze byłoby również prosić o to, aby firma zabezpieczyła wykładzinę przed wilgocią, bo wtedy nie będzie się tak szybko brudziła. Jest wiele usług, które można dodatkowo dla siebie wybrać, dlatego warto będzie skontaktować się z firmą, która nam to wszystko przedstawi. Tym samym dopasujemy usługi do własnych wymagań i oczekiwań.

Odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×