Stay Connected

Mój osobisty BLOG

TO JA

Szalona Becia, nudzie mówię stanowcze STOP. Kocham wszystko co mnie otacza. Żyję chwilą i nie użalam się nad sobą. Nie spoglądam za siebie, staram się zarażać innych swoją dobrą energią.

Zostańmy w kontakcie

Finanse


Dom i ogród


Przyroda i zoologia


Rolnik Szuka Żony
Jak skutecznie wyczyścić podłogi w mieszkaniu

Jak skutecznie wyczyścić podłogi w mieszkaniu

  • 11 grudnia, 2020
  • by

Sprzątanie domu, zamiatanie i mycie podłóg nie należy do przyjemnych czynności. To zadania nielubiane, ale niestety obowiązkowe. Pochłaniają sporo czasu i energii, a efekty rzadko bywają zadowalające. Użycie tradycyjnych narzędzi, takich jak miotła i zmiotka czy mop i wiaderko z wodą i detergentem nie daje spektakularnego efektu wow. Dlaczego? Po umyciu podłogi takimi środkami pozostają smugi i brzydkie, nieestetyczne plamy. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest użycie nowoczesnego i skutecznego narzędzia, a jest nim parowy mop elektryczny.

Hizero bionic mop – co to takiego

To nowoczesne urządzenie, które wykona za ciebie wszystkie nielubiane zadania, związane ze sprzątaniem. Taki mop nie tylko w jednym ruchu zamiata, myje na mokro i wyciera do sucha, ale nawet sam się wyczyści! I jest od razu gotowy do następnego sprzątania. To zaawansowane technologicznie urządzenie może umyć aż 100 mkw w niespełna 15 minut, a podczas mycia 1000 m2 powierzchni zużywa jedynie 1 litr wody. Jest to urządzenie nie tylko ekologiczne i bardzo wydajne, ale i łatwe w obsłudze. Ponadto generuje niski poziom hałasu. Dzięki stacji ładującej bardzo szybko może podjąć się następnych zadań.

Czy użycie tego mopa pozwala skutecznie wyczyścić podłogi w mieszkaniu

To narzędzie idealne do wszelkiego sprzątania w domu. Pozamiata piasek, sierść, włosy i różne, rozsypane produkty sypkie. Bardzo szybko i skutecznie zlikwiduje rozlany sos, tłuszcz, soki, a nawet uciążliwe i trudne do usunięcia zaschnięte plamy. Mop Hizero może bez problemu dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, takich jak powierzchnie pod łóżkami, narożniki czy inne zakamarki. Urządzenie wyposażone jest w rolujący polimer czyszczący, który absorbuje brud w czasie obracania się, co pozwala na uzyskanie idealnie czystej i lśniącej podłogi, bez smug i zarysowań. Użycie mopa Hizero to najlepszy sposób na skutecznie wyczyszczoną podłogę, ponieważ praca z nim odbywa się efektywnie i szybko.

Nowoczesne mycie podłóg – tylko z mopem Hizero

Użycie mopa bionicznego bardzo skraca czas pracy i domowych obowiązków, dzięki czemu można go przeznaczyć na inne, przyjemniejsze zajęcia. Dzięki różnym, innowacyjnym funkcjom, takim jak automatyczny, inteligentny system monitorowania pojemników na wodę, praktyczne przyciski, ułatwiające obsługę, dodatkowy, funkcjonalny uchwyt czy kolorowe diody, informujące o statusie pracy można bardzo wygodnie i z przyjemnością posprzątać każdy rodzaj powierzchni.
Automatyczny mop bezprzewodowy Hizero pozwala zaoszczędzić wodę, prąd i czas.

Odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×