Stay Connected

Mój osobisty BLOG

TO JA

Szalona Becia, nudzie mówię stanowcze STOP. Kocham wszystko co mnie otacza. Żyję chwilą i nie użalam się nad sobą. Nie spoglądam za siebie, staram się zarażać innych swoją dobrą energią.

Zostańmy w kontakcie

Finanse

Kurs IOD Poznań


Przyroda i zoologia


Kolorystyka sukni ślubnej

Kolorystyka sukni ślubnej

  • Marzec 21, 2019
  • by

Suknie ślubne w dzisiejszych czasach są niezwykle oryginalne i modne. Każdego roku projektanci takich sukni wymyślają wciąż nowe fasony, wzory, które zadowolą przyszłą pannę młodą.

Wybór sukni ślubnej jest nie lada wyzwaniem – zwłaszcza dla niezdecydowanej i wybrednej kobiety. Zazwyczaj prosi ona o pomoc kogoś z rodziny, wybiera się na poszukiwanie sukni z przyjaciółką, z mamą, ze świadkową… Warto skorzystać z porady najbliższych, gdyż samemu nie do końca można dokonać dobrego wyboru.
Suknie ślubne znaleźć można głównie w salonach, które specjalizują się w ich szyciu i sprzedaży lub wypożyczaniu. Panna młoda musi liczyć się z tym, że suknia ślubna może być kosztownym wydatkiem. Jednak warto zainwestować w ten piękny strój, który sprawi, że w dniu ślubu kobieta poczuje się pięknie i wyjątkowo. Suknie ślubne zazwyczaj kojarzą się z kolorem białym. Czysta, nieskazitelna biel kojarzy się z pięknem i stylem. Co ciekawe, biel ma wiele odcieni; wśród sukni można znaleźć te w kolorze śmietanowym, szampańskim, beżowym, ecru…

Dobór kolorystyczny zazwyczaj ma wpływ na to, jak w danym kolorze czuje się kobieta i który kolor pasuje do jej cery i karnacji. Z pewnością sprzedawca w takim salonie udzieli kobiecie cennych rad, które wpłyną na wybór najlepszej kreacji, która zachwyci każdego gościa, a zwłaszcza pana młodego. Każda kobieta marzy o długiej, białej sukni, w której poczuje się jak księżniczka. Niektóre kobiety wolą skromne, proste suknie ślubne, inne wybierają oryginalne i odważne fasony z głębokim dekoltem… Wybór ostateczny zawsze zależy od panny młodej – to ona musi czuć się wyjątkowo w sukni, wygodnie i olśniewająco. Takiej sukni nie zakłada się na c odzień, dlatego trzeba poświęcić wiele czasu na wybór tego cuda.

Powiązane posty

Moda ślubna 2020 – zobacz

Moda ślubna 2020 – zobacz

Listopad 15, 2019

Męski dres od znanej firmy

Październik 04, 2019
Męska firmowa koszulka na lato

Męska firmowa koszulka na lato

Kwiecień 11, 2019

Odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×