Stay Connected

Mój osobisty BLOG
Kolorystyka sukni ślubnej

Kolorystyka sukni ślubnej

  • 21 marca, 2019
  • by

Suknie ślubne w dzisiejszych czasach są niezwykle oryginalne i modne. Każdego roku projektanci takich sukni wymyślają wciąż nowe fasony, wzory, które zadowolą przyszłą pannę młodą.

Wybór sukni ślubnej jest nie lada wyzwaniem – zwłaszcza dla niezdecydowanej i wybrednej kobiety. Zazwyczaj prosi ona o pomoc kogoś z rodziny, wybiera się na poszukiwanie sukni z przyjaciółką, z mamą, ze świadkową… Warto skorzystać z porady najbliższych, gdyż samemu nie do końca można dokonać dobrego wyboru.
Suknie ślubne znaleźć można głównie w salonach, które specjalizują się w ich szyciu i sprzedaży lub wypożyczaniu. Panna młoda musi liczyć się z tym, że suknia ślubna może być kosztownym wydatkiem. Jednak warto zainwestować w ten piękny strój, który sprawi, że w dniu ślubu kobieta poczuje się pięknie i wyjątkowo. Suknie ślubne zazwyczaj kojarzą się z kolorem białym. Czysta, nieskazitelna biel kojarzy się z pięknem i stylem. Co ciekawe, biel ma wiele odcieni; wśród sukni można znaleźć te w kolorze śmietanowym, szampańskim, beżowym, ecru…

Dobór kolorystyczny zazwyczaj ma wpływ na to, jak w danym kolorze czuje się kobieta i który kolor pasuje do jej cery i karnacji. Z pewnością sprzedawca w takim salonie udzieli kobiecie cennych rad, które wpłyną na wybór najlepszej kreacji, która zachwyci każdego gościa, a zwłaszcza pana młodego. Każda kobieta marzy o długiej, białej sukni, w której poczuje się jak księżniczka. Niektóre kobiety wolą skromne, proste suknie ślubne, inne wybierają oryginalne i odważne fasony z głębokim dekoltem… Wybór ostateczny zawsze zależy od panny młodej – to ona musi czuć się wyjątkowo w sukni, wygodnie i olśniewająco. Takiej sukni nie zakłada się na c odzień, dlatego trzeba poświęcić wiele czasu na wybór tego cuda.

Powiązane posty

Odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×