Stay Connected

Mój osobisty BLOG
Krówki z logo dla Twojego klienta

Krówki z logo dla Twojego klienta

  • 21 stycznia, 2019
  • by

Reklama to w obecnej dobie coś, co w większej czy mniejszej mierze dotyczy nas wszystkich. Nie trzeba nawet nikomu specjalnie tej kwestii tłumaczyć, bo zdajemy sobie z tego doskonale sprawę. Reklamę mamy dosłownie wszędzie: w radiu, w prasie, w telewizji, w internecie oraz na ulicach.

Wystarczy tylko baczniej rozejrzeć się wokół, a zobaczymy, ile różnych tablic, szyldów, neonów czy innych potykaczy mamy na wyciągnięcie ręki. Do tego jeszcze trzeba dodać tzw. gadżety reklamowe, takie jak np. krówki z logo, krówki reklamowe, pudełeczka na cukierki, koszulki, smycze czy całe mnóstwo innych jeszcze rzeczy, na których umieszcza się firmowe napisy. Nawiasem mówiąc, dzięki takim gadżetom można dosłownie wyjść do potencjalnych klientów. Trzeba w tym miejscu wyjaśnić, na czym tak naprawdę polega istota takich rzeczy jak choćby: krówki z logo, krówki reklamowe czy pudełeczka na cukierki. Otóż, te skupiają w sobie niejako dwie funkcje: promocyjną i użytkową. Nikt przecież nie zaprzeczy, że taka krówka w opakowaniu, na którym widnieje jakiś napis nie smakuje inaczej niż ta, którą kupiliśmy w sklepie. Krówki są zawsze dobre i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Zresztą dla wielu z nas to jeden z niezapomnianych smaków dzieciństwa. I jak tu się nie rozczulić?

A wracając jeszcze do reklamy, czyli zasadniczego tematu niniejszego artykułu, powiedzmy jeszcze, w jaki sposób tworzy się każdy komunikat reklamowy. Otóż, konstruuje się go w oparciu o schemat AIDA. Co to znaczy? To skrót od czterech angielskich słów: attention, interest, desire oraz action.

Odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×