Stay Connected

Mój osobisty BLOG

TO JA

Szalona Becia, nudzie mówię stanowcze STOP. Kocham wszystko co mnie otacza. Żyję chwilą i nie użalam się nad sobą. Nie spoglądam za siebie, staram się zarażać innych swoją dobrą energią.

Zostańmy w kontakcie

Zdrowie i sport


Jak dbać o soczewki


Przyroda i zoologia


List od firmy windykacyjnej

List od firmy windykacyjnej

  • Październik 13, 2018
  • by

Nie zawsze spłacamy coś na czas, później o tym zapominamy, ale pewnego dnia otrzymujemy list od firmy windykacyjnej. Kwota, która tak widnieje często jest szokująca, dlatego trzeba sprawdzić, o co tutaj chodzi. Często takie sprawy są przedawnione, a wysłany kruk nakaz zapłaty jest niezgodny z prawem. To, dlatego trzeba będzie sprawdzić, kiedy to było i czy nie minęło już dziesięć lat. Niby wierzyciel powinien o tym wiedzieć i nie powinien wysyłać nam poprzez firmę windykacyjną takiego zawiadomienia, jeśli sprawa się przedawniła, ale jak widać nadal próbuje te pieniądze odzyskać.

Szukamy pomocy

Sami możemy sobie nie poradzić, dlatego warto skorzystać ze specjalnej strony, która poświęconą jest właśnie takiej tematyce. Mamy tam odpowiedzi na pytania, które mogą nas zaciekawić i w razie jakichkolwiek problemów można będzie skontaktować się z właścicielem strony i on nam pomoże. Wtedy wywalczenie swoich praw będzie dla nas o wiele łatwiejsze. Walczymy tak długo o swoje prawa aż osiągniemy swój cel.

Powiązane posty

Odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×