Stay Connected

Mój osobisty BLOG

TO JA

Szalona Becia, nudzie mówię stanowcze STOP. Kocham wszystko co mnie otacza. Żyję chwilą i nie użalam się nad sobą. Nie spoglądam za siebie, staram się zarażać innych swoją dobrą energią.

Zostańmy w kontakcie

Finanse


Dom i ogród


Przyroda i zoologia


Rolnik Szuka Żony
Oferta opakowań na tort

Oferta opakowań na tort

  • 13 listopada, 2020
  • by

Jeśli chcemy zapakować tort w wygodne i wytrzymałe opakowanie to trzeba kupić takie, które są dedykowane właśnie do takich zadań. Są to opakowania na torty, które są odporne na tłuszcz i wilgoć. To, dlatego że mamy tutaj polietylen, którym całość jest pokryta. Nie trzeba się martwić, że coś się stanie z pudełkiem i że tort nam wyleci albo się zniszczy. Istotne jest również to, że jest to produkt tak skonstruowany żeby był odporny na jakiekolwiek rozrywanie się w transporcie, co ma przecież znaczenie. Tym bardziej, jeśli ktoś wykorzystuje, na co dzień takie opakowania, bo prowadzi cukiernie. 

Wymiary opakowania na tort

– wysokość 12 centymetrów,

– szerokość oraz długość od 22 cm.

Opakowanie jest dostępne w kolorze białym, dlatego jest bardzo estetyczne. Można zamówić pojedyncze sztuki, które są dostępne w sklepie. Warto się taką ofertą zainteresować.  Do zestawu można również zamówić tackę pozłacaną w takim samym kształcie. Wtedy mamy komplet, który gwarantuje nam, że tort na pewno dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie. To ma znaczenie, jeśli jest przygotowany dla klienta.

Bogata oferta w sklepie internetowym

Mamy bardzo dobrze przygotowaną ofertę w sklepie internetowym. Jeśli zależy nam na opakowaniach 30x30cm to również są dostępne. Musimy dopasować wielkość tortu do wielkości opakowania, a wtedy będzie to bezpieczny transport, na czym na pewno bardzo nam zależy.  Oferty są dostępne w internecie, dlatego już teraz możemy wszystko sprawdzić i wybrać takie opakowanie, jakie jest nam najbardziej potrzebne.

Powiązane posty

Odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×