Stay Connected

Mój osobisty BLOG
Personalizowany prezent dla dziewczyny, czyli jak trafić w gusta kobiety?

Personalizowany prezent dla dziewczyny, czyli jak trafić w gusta kobiety?

  • 09 stycznia, 2019
  • by

Ogólnie rzecz biorąc kobiety, są o wiele bardziej wymagające, jeśli pod uwagę mamy wziąć prezenty. Niezależnie od tego, czy kupujesz prezent swojej mamie, siostrze, a już na pewno żonie, narzeczonej, dziewczynie czy córce musisz uważać i lepiej, abyś trafił w jej gusta. W innym wypadku niezadowolone z prezentu, nawet jeżeli nie okażą tego od razu, często będą wracać do tego nietrafionego wyboru, wypominając Ci brak znajomości tematu. Najlepiej więc, jeśli są to prezenty specjalnie dla kobiety. Na pewno płeć piękna poczuje się wyróżniona, jeśli będzie to personalizowany prezent dla dziewczyny. Co wybrać?

Fotomozaika ze zdjęć

Jeśli kobieta, której szukasz prezentu, jest Twoją drugą połówką, postawić możesz na oryginalną fotomozaikę. Oryginalną z tego powodu, że zostanie ona stworzona z Waszych zdjęć. Taki obraz na pewno zrobi na jej wrażenie, a przy okazji będzie też praktyczną dekoracją ścian salonu czy sypialni.

Patera na słodkości

Każda kobieta uwielbia słodkości. Jeśli w tym przypadku nie jest inaczej, a na dodatek dobrze radzi sobie też w kuchni i często przygotowuje ciasta czy ciastka, kupić możesz personalizowaną paterę jako prezent – to zawsze dobry pomysł na prezent dla dziewczyny. Innym produktem sprawdzającym się w kuchni jest z kolei deska do krojenia. Problem pojawi się wtedy, kiedy obdarowywana kobieta uzna, że masz ją za „kurę domową”. Wówczas bierz nogi za pas i uciekaj, najlepiej do kwiaciarni po kwiaty, bo przy okazji będziesz mógł zarobić wałkiem. Notabene personalizowany wałek to też jakieś wyjście, choć kupowanie jej „broni”, która następnie może zostać wykorzystana przeciwko nam, jest trochę ryzykowne.

Słój życzeń

Ten personalizowany prezent jest bardzo oryginalny, a więc możesz mieć pewność, że nikt inny z Twojej rodziny czy znajomych nie wpadnie na taki pomysł. Każda kobieta zadowolona powinna być też ze słoja życzeń z najserdeczniejszymi życzeniami i pozytywnymi myślami. To wszystko w oryginalnym słoiczku, który zaprojektujesz wedle własnego uznania. Co Ty na to?

Grawerowane kieliszki

Kieliszek wina wypity po kolacji jest nie tylko lekiem na damskie frasunki, ale też korzystnym trunkiem w ujęciu zdrowotnym. Szczególnie jeśli wino pite będzie z grawerowanego kieliszka.

Coś dla najbardziej kreatywnych

Znajdzie się również personalizowany prezent dla dziewczyny stworzony przez najbardziej kreatywnych. Bardzo ciekawie i oryginalnie wygląda tutaj drzewo genealogiczne własnej rodziny. Chcąc mieć pewność, że taki prezent zostanie jednak stworzony na czas, pomyśleć o nim trzeba nieco wcześniej, aby zebrać zdjęcia bliskich, którzy mają się w nim znaleźć.

Ciekawie wygląda również obraz stanowiący okładkę gazety z podobizną obdarowywanej kobiety. Możliwości jest oczywiście całe mnóstwo, bo tytułów jest wiele. Sporo kobiet na pewno chętnie widziałoby się na rozkładówce Playboya, choć nie brak również i tych, które jeśli już to wolałyby pojawić się w nieco mniej odważnych pismach. To też żaden problem.

Odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×