Stay Connected

Mój osobisty BLOG
Polecane wtyczki do Magento

Polecane wtyczki do Magento

  • 05 stycznia, 2021
  • by

Prowadzisz sklep internetowy na Magento 2? Szukasz skutecznego sposobu na to, by podnieść sprzedaż? Jeśli tak to skorzystaj z modułu FreshMaila. Jest to sprawdzony system do e-mail marketingu. Pozwoli Ci wysyłać maile na masową skalę i monitorować skuteczność Twoich działań. Dzisiaj dowiesz się więcej na temat tego rozwiązania.

Co daje Moduł FreshMaila dla Magento

Rozwiązanie to zapewnia liczne korzyści. Najważniejszą z nich jest duża skuteczność prowadzonych kampanii. Dzięki testom antyspamowym większość wysyłanych przez Ciebie wiadomości dociera bez problemu do odbiorców. Jeśli korzystasz ze wtyczki do Magento możesz być pewien, że Twoje wiadomości nie trafią do spamu. Oczywiście nie daje to gwarancji, że odbiorcy zdecydują się otworzyć e-mail lub newsletter. Dlatego dobrze jest personalizować wysyłane wiadomości. Kierować je do określonych osób. Możesz to osiągnąć dzięki synchronizacji listy odbiorców. Inne zalety tego rozwiązania, o których warto wspomnieć to:

  • Prosta obsługa – korzystanie z modułu jest proste głównie dzięki intuicyjnemu interfejsowi plag and play. Z zadaniem tym poradzą sobie także osoby bez wiedzy informatycznej.
  • Możliwość mierzenia efektów – z Twoich kampanii otrzymujesz szczegółowe raporty, statystyki kliknięć i otwarć. Dzięki temu możesz na bieżąco optymalizować Twoje działania, tak by osiągnąć zamierzony efekt.

Warto też wspomnieć, że korzystając z modułu FreshMaila, możesz liczyć na pomoc ekspertów. Wystarczy, że zadzwonisz do Biura Obsługi Klienta a profesjonalni doradcy, doradzą Ci rozwiązanie Twojego problemu.
Nadal się wahasz? Jeśli skorzystasz z Freshmaila przez 60 dni, możesz wysyłać wiadomości za dramo. Jest to doskonała okazja, by wypróbować to narzędzie bez ponoszenia kosztów i przekonać się, ja bardzo jest ono skuteczne.

Jak zainstalować moduł FreshMail dla Magento

Jeśli nie znasz Magento 2 Component Manager najlepiej proproś o pomoc kogoś doświadczonego. By zainstalować moduł, będziesz potrzebował dostęp do linii komend serwera (SSH), a także narzędzie Composer. Powinieneś również mieć konto we FreshMailu.
Dokładny proces instalacji opisany jest w odpowiedniej zakładce na stronie freshmail.pl. Później należy jeszcze skonfigurować wtyczkę w sklepie Magento. Twój moduł powinien być na bieżąco aktualizowany, ponieważ stale dodawane są nowe funkcjonalności. W najbliższej przyszłości ułatwiona zostanie np. edycja szablonów e-maili. Nie wahaj się więc i zacznij prowadzić Twój email marketing z Freshmail.pl już dziś: https://sambucol.pl/przeziebienie-u-dziecka-wielki-maly-problem/

Powiązane posty

Oferta opakowań na tort

Oferta opakowań na tort

13 listopada, 2020
Eko rękaw do butelek

Eko rękaw do butelek

04 września, 2020

Odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×