Stay Connected

Mój osobisty BLOG
Polski producent baterii akumulatorowych

Polski producent baterii akumulatorowych

  • 11 sierpnia, 2021
  • by

Baterie akumulatorowe obecnie otaczają nas niemal ze wszystkich stron. Dzięki ogniwom jesteśmy w stanie uruchomić większość przydatnych akcesoriów, prowadzić samochód czy zapewnić sobie źródło prądu w trakcie wyjazdu na wakacje. Bateria jednak baterii nie równa, często się zdarza, że przy gorszej jakości ogniwach dochodzi do spięć, co może stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia. Dlatego warto sprawdzać na sprawdzonego dostawcę, takiego jak BARTER. Dziś kilka słów więcej o tym producencie…

Produkcja ogniw? Tak, ale nie tylko

Firma Barter.pl zajmuje się wytwarzaniem akumulatorów do wózków widłowych i platformowych, oraz ogniw stacjonarnym z elektrolitem płynnym typu OPzS. Działalność firmy obejmuje produkcję baterii tradycyjnych, stacjonarnych do pracy rezerwowej oraz cyklicznej.

Przedsiębiorstwo oferuje również przygotowanie korków rekombinacyjnych do baterii z płynnym elektrolitem, montaż i demontaż ogniw, a także prace serwisowe dotyczące akumulatorów. Ponadto BARTER udostępnia inne usługi, takie jak:

sprzedaż urządzeń specjalistycznych do konserwacji akumulatorów,sprzedaż prostowników, statywów rolkowych i innych akcesoriów,obróbka plastyczna blach,pokrywanie metali polietylenem metodą fluidyzacji.

Firma z 30-letnią tradycją

Przedsiębiorstwo swoją działalność rozpoczęło formalnie w 1990 roku. Od tego momentu głównym zadaniem firmy jest produkcja i dostarczanie baterii tradycyjnych oraz stacjonarnych do urządzeń elektrycznych.

Zwiększenie produkcji umożliwiło przejęcie w 2007 roku Gliwickiej Fabryki Akumulatorów ELMAR-BATERIE. Po gruntownej modernizacji rozpoczęto produkcję kwasowych ogniw trakcyjnych PzB i PzS do wózków widłowych.

Do rozwoju biznesu przyczyniła się także budowa hali mechanicznej w Warszawie, której celem była produkcja wyrobów metalowych. Obecnie fabrykę opuszcza ponad 1800 rodzajów baterii trakcyjnych i 120 typów baterii stacjonarnych, a także skrzynie i regały do każdego typu ogniw.

Słów kilka o obecnych działaniach

BARTER Sp. z o.o. wciąż produkuje profesjonalne baterie akumulatorowe, które odznaczają się dużą wytrzymałością. Oferta została obecnie rozbudowana o akumulatory do fotowoltaiki czy baterie żelowe. Firma zapewnia przy tym serwisowanie i odbiór zużytego sprzętu.

Przedsiębiorstwo jest godne polecenia ze względu na rzetelność proponowanych usług i wyrobów. Wieloletnie doświadczenie, dostęp do wykwalifikowanej kadry oraz zaplecze techniczne umożliwia przedsiębiorstwu przygotowanie baterii na najwyższym poziomie. Profesjonalna obsługa wiąże się również z popularnością – firma cieszy się w większości pozytywnym odbiorem wśród klientów.

Powiązane posty

Zalety tarcz diamentowych

Zalety tarcz diamentowych

07 czerwca, 2021
Jak sprzedać telefon?

Jak sprzedać telefon?

08 września, 2020
Ableton Live 10

Ableton Live 10

31 sierpnia, 2020

Odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×