Stay Connected

Mój osobisty BLOG

TO JA

Szalona Becia, nudzie mówię stanowcze STOP. Kocham wszystko co mnie otacza. Żyję chwilą i nie użalam się nad sobą. Nie spoglądam za siebie, staram się zarażać innych swoją dobrą energią.

Zostańmy w kontakcie

Finanse


Dom i ogród


Przyroda i zoologia


Rolnik Szuka Żony
Pomoc drogowa przyjedzie do Niemiec

Pomoc drogowa przyjedzie do Niemiec

  • 23 sierpnia, 2019
  • by

Jeśli wybieramy się na wycieczkę do Niemiec to trzeba będzie pamiętać, że gdyby doszło do awarii samochodu to czeka nas niemiła niespodzianka i wysokie koszty holowania. Czy da się temu jakoś zapobiec żeby w razie, czego tyle nie płacić? Tak rozwiązanie jest laweta Magdeburg, którą przyjedzie firma z Polski. Nie ma znaczenia czy to Magdeburg czy inne miejscowości, bo nasza rodzima firma obsługuje te tereny i są w stanie nam pomóc. Ich usługi są w cenach polskich, a nie niemieckich, dlatego zainteresowanie ich usługami jest bardzo duże. Nigdy nie wiemy, co może się wydarzyć, ale na wszystko można się przygotować. Na pewno mając kontakt z taką firmą sobie poradzimy i wrócimy do domu. Można będzie naprawić samochód w jednym z zaprzyjaźnionych warsztatów na terenie Niemiec, ale można również wrócić do Polski. Koszty są niskie, dlatego na pewno będzie można jakoś sobie to ogarnąć. Nie ma też wyjścia, bo przecież sami nie będziemy tego holować tym bardziej, jeśli jesteśmy na autostradzie, a jeszcze bardziej, jeśli to jest w Niemczech. Kara za takie holowanie jest bardzo wysoka i dlatego nie można sobie na to pozwolić. My chcemy jak najwięcej na tym zyskać i szybko przetransportować samochód tam gdzie trzeba. Wtedy, chociaż w jakiejś części będziemy zadowoleni, bo trudno się cieszyć z awarii.

Wybieramy firmę do holowania samochodu

To od nas zależne będzie, co wybierzemy i kto ma nam pomóc. Przynajmniej tak jest dzisiaj, kiedy jesteśmy w domu i szukamy numeru do firmy, która zajmuje się lawetą w Niemczech. Jeśli pojedziemy na miejsce i zdarzy się awaria albo wypadek to wybierzemy kogoś przypadkowego, kto na pewno nie będzie w stanie spełnić naszych oczekiwań. Laweta powinna być dostosowana do wielkości samochodu, jaki ma być przewożony. O tym trzeba będzie wcześniej poinformować kogoś, kto od nas przyjmuje zgłoszenie. Na pewno jest to ważne, bo inaczej będzie wyglądało holowanie osobowego samochodu, a inaczej większego busa. Firma będzie świadoma, jakie ma zadanie do wykonania i przyśle odpowiedni samochód.

Odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×