Stay Connected

Mój osobisty BLOG
Pozew sądowy w sprawie kredytu we frankach

Pozew sądowy w sprawie kredytu we frankach

  • 08 kwietnia, 2022
  • by

Złożenie pozwu sądowego oznacza wpłacenie tysiąca złotych. Czy to dużo? Jeśli nasza sprawa ma się zakończyć pozytywnie to nie jest dużo. Można zyskać tysiące złotych, dlatego warto jak najszybciej się tym tematem zainteresować. Przekonamy się, że kredyt we frankach pozew, to nie jest wyrok na całe życie. Jeśli czujemy się oszukiwani to trzeba będzie walczyć o swoje prawa wykorzystując do tego bardzo skurczne metody.

Kancelaria pomagająca frankowiczom

Rozwiązaniem dla nas będzie pomoc oferowana przez profesjonalną kancelarię. To właśnie są osoby, które są nam bardzo potrzebne. Obeznanie w prawie babkowym i specjalizują w walce z bankami o kredyty frankowe to właśnie jest coś, czego nam trzeba. Im wcześniej się z nimi skontaktujemy tym lepiej będzie dla nas, dlatego warto to zrobić już dzisiaj. Rozpoczniemy wtedy długa batalię o to wszystko, co nam się należy. Łatwo nigdy nie jest, bo banki to poważne instytucje, które również mają najlepszych prawników, ale jeśli się nie zdecydujemy to nie przekonamy się czy można wygrać.

Sprawdzanie umów i aneksów do umów

Od tego wszystko się zaczyna. Wysyłamy skany do kancelarii oni wszystko dokładnie sprawdzają. To właśnie jest najważniejszy etap, bo jeśli znajdą w zapisach coś, co jest nieprawidłowe to będzie to podstawą do złożenia pozwu w sądzie. Wtedy nasze szanse na to, że wygraną znacząco wzrastają. Kancelaria sprawą zajmuje się od dnia sprawdzenia umowy aż do unieważnienia kredytu czy przeliczenia go na złotówki. Są dla nas bardzo pomocni. 

Odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×