Stay Connected

Mój osobisty BLOG

TO JA

Szalona Becia, nudzie mówię stanowcze STOP. Kocham wszystko co mnie otacza. Żyję chwilą i nie użalam się nad sobą. Nie spoglądam za siebie, staram się zarażać innych swoją dobrą energią.

Zostańmy w kontakcie

Finanse


Dom i ogród


Przyroda i zoologia


Rolnik Szuka Żony
Samochód na lawecie z Niemiec

Samochód na lawecie z Niemiec

  • 27 sierpnia, 2019
  • by

Jeśli awaria nastąpiła niespodziewanie to trzeba będzie skorzystać z pomocy firmy holującej samochody. Nie zawsze jest to niespodziewana, bo często wiemy, że z samochodem nie jest wszystko w porządku, ale mimo tego staramy się nim jechać. Raz może się udać, a raz nie, dlatego trzeba się będzie przygotować na konsekwencje, jakie z tego płyną. Jeszcze więcej się ryzykuje, jeśli wybieramy się na niemieckie autostrady. Dla nas w Niemczech takie usługi jak laweta Niemcy są bardzo drogie, ponieważ wszystko trzeba mnożyć raz cztery złote i kilkadziesiąt groszy. Wychodzi wtedy z tego duża suma i mało, kogo będzie stać żeby tyle pieniędzy znaleźć. Tym bardziej nie opłaca nam się tego robić, jeśli nasz samochód jest starszy i niewiele jest warty. Wtedy, jeśli jedziemy i nagle się coś zepsuje to trzeba skorzystać z pomocy firmy, która działa w Polsce i która jest w stanie dostosować swoją ofertę pod nasze wymagania. Firma od pomocy drogowej działa bardzo szybko, bo wiedzą, że jeśli potrzebujemy ich pomocy i stoimy w Niemczech na autostradzie to czasu wiele nie ma. Jeśli szybko uszkodzony samochód nie zostanie z tego miejsce zabrany to można dodatkowo poza holowaniem zapłacić jeszcze mandat za stanie tutaj. To nam się w żaden sposób nie opłaca, dlatego trzeba wzywać polską firmę i działać od razu.

Wzywamy pomoc do zepsutego samochodu

Wystarczy wykonać jeden telefon i powiedzieć gdzie się znajdujemy, a wtedy bardzo szybko zostanie ktoś do nas wysłany. Na pewno nam na tym zależy żeby wszystko poszło bardzo sprawnie i bardzo szybko. Tylko wtedy będziemy w stu procentach zadowoleni. Uzyskamy dokładnie taką pomoc, jaka jest nam potrzebna. Nasz samochód może być przetransportowany do Polski, ale również można będzie korzystać z pomocy zaprzyjaźnionych warsztatów tam na miejscu. Zawsze znajdzie się dla nas jakieś rozwiązanie, które warto wykorzystać. Im lepiej uda nam się wybrać tym bardziej będziemy zadowoleni, że właśnie na taką pomoc drogową się zdecydowaliśmy i oni spełnili nasze wymagania.

Odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×