Stay Connected

Mój osobisty BLOG
Skoncentrowany krem do rąk

Skoncentrowany krem do rąk

  • 04 lipca, 2019
  • by

Nasze dłonie są codziennie narażone na działanie szeregu czynników zewnętrznych, mających wyjątkowo niekorzystny wpływ na ich wygląd. Kontakt z wodą, różnego rodzaju detergentami, środkami czystości, jak również brak właściwej ochrony przed negatywnymi warunkami atmosferycznymi powodują, że nasze dłonie nie prezentują się najlepiej. Skóra na nich staje się nadmiernie przesuszona, szorstka, łuszczy się, a nawet pojawiają się na niej bolesne pęknięcia. Tylko najwyższej jakości krem do rąk jest w stanie szybko poprawić ich wygląd.

Skoncentrowany preparat do pielęgnacji skóry dłoni

Wśród wielu dostępnych na rynku kremów do rąk, na szczególną uwagę zasługuje skoncentrowany preparat firmy Neutrogena. Produkt tej marki cechuje się niezwykle wysoką skutecznością działania. Zawiera Formułę Norweską, czyli unikatową recepturę wykorzystującą tradycyjne, norweskie produkty, które odpowiednio zbilansowane mają zdumiewająco korzystny wpływ na skórę dłoni. Krem do rąk tej marki skutecznie chroni ręce przed nadmiernym przesuszeniem, zapewnia odpowiednie ich nawilżenie i pielęgnację. Regularnie stosowany sprawia, że nawet dłonie narażone na intensywny kontakt z negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, prezentują się nienagannie.

Nie straszne mu surowe warunki atmosferyczne

Skoncentrowany krem do rąk marki Neutrogena (https://www.neutrogena.com.pl/product/19) sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach. Zawiera w swoim składzie maści i balsamy, jakie na co dzień stosują norwescy rybacy, narażeni podczas swojej pracy na arktyczne chłody. To właśnie dzięki zawartości w kremie unikatowych, mocno skoncentrowanych składników charakteryzuje się on tak wysoką skutecznością działania. Już po pierwszym zastosowaniu dłonie stają się miękkie i zdecydowanie bardziej gładkie. Regularne stosowanie usuwa nadmierną ich szorstkość i suchość oraz koi pieczenie i ból spowodowany bolesnymi pęknięciami. Silnie skoncentrowany krem do rąk Neutrogena jest niezwykle wydajny. Choć opakowanie zawiera zaledwie 50 ml specyfiku, to z powodzeniem wystarcza aż na 200 aplikacji.

Odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×