Stay Connected

Mój osobisty BLOG

TO JA

Szalona Becia, nudzie mówię stanowcze STOP. Kocham wszystko co mnie otacza. Żyję chwilą i nie użalam się nad sobą. Nie spoglądam za siebie, staram się zarażać innych swoją dobrą energią.

Zostańmy w kontakcie

Finanse


Przyroda i zoologia


Sprawdzanie raportów BIK

Sprawdzanie raportów BIK

  • 26 marca, 2019
  • by

Wiele osób zastanawia się czy może starać się o kredyt albo pożyczkę i nie za bardzo wiedzą jak się za to zabrać.  W Polsce kredyty są bardzo popularne, ale niestety z ich spłatą są często problemy. Im większe problemy tym więcej informacji w BIK o nas będzie, a to oznacza problemy przy uzyskaniu nowego kredytu. Nie zawsze jest to celowe działanie, bo sytuacje w życiu zdarzają się bardzo różne. Jeśli chcemy teraz sprawdzać jak nasza historia kredytowa wygląda to nie pozostaje nam nic innego jak zamówić raporty BIK, ale czy wiemy jak to zrobić? Potrzebna nam będzie firma, która się tym zajmuje. W takiej firmie pracują osoby, które są w stanie w krótkim czasie przygotowaniem nam różnego rodzaju raporty, z których się dowiemy, jakie są szanse na uzyskanie jakichkolwiek pieniędzy. Jeśli widzimy, że nie ma tam zbyt dobrych informacji o spłacanych przez nas kredytach to w takiej sytuacji nie warto nawet kontaktować się z bankiem w sprawie pieniędzy. W takiej sytuacji może nam jedynie pomóc firma pożyczkowa, która często do BIK nie zagląda. Oczywiście mamy tutaj coś kosztem czegoś, dlatego trzeba dokładnie sprawdzać warunki takiej umowy. Jeśli je akceptujemy to można ją zawrzeć z firmą pożyczkową. Jeśli nie to zostajemy bez żadnych pieniędzy, bo bank na pewno nam ich niestety nie da.

Zamawiamy raporty BIK

Do wyboru mamy różne rozwiązania, jeśli chodzi o zamawianie raportów. Można prosić o jeden raporty, ale można prosić o wszystkie raporty z ostatniego roku. Przy okazji dowiemy się, kto sprawdzał nasze dane w bazie. Można się w ten sposób też dowiedzieć czy przypadkiem ktoś bez naszej wiedzy nie zaciągnął kredytu. Różnie bywa, dlatego nawet, jeśli nie interesujemy się kredytami to raz na rok można byłoby zamówić taki raport, a wtedy będziemy wiedzieć, na czym konkretnie stoimy.  Im więcej wiemy tym lepiej dla nas, dlatego trzeba się jak najszybciej zgłosić do profesjonalnej firmy, która wie jak stworzyć dla nas takie raporty, na jakich nam zależy. Oni się na tym bardzo dobrze znają.

Powiązane posty

Jak inwestować w kryptowaluty

Jak inwestować w kryptowaluty

30 stycznia, 2020
Kurs IOD Poznań

Kurs IOD Poznań

26 września, 2019

Odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×