Stay Connected

Mój osobisty BLOG

TO JA

Szalona Becia, nudzie mówię stanowcze STOP. Kocham wszystko co mnie otacza. Żyję chwilą i nie użalam się nad sobą. Nie spoglądam za siebie, staram się zarażać innych swoją dobrą energią.

Zostańmy w kontakcie

Finanse


Dom i ogród


Przyroda i zoologia


Rolnik Szuka Żony
Szybka kalkulacja ubezpieczenia samochodu

Szybka kalkulacja ubezpieczenia samochodu

  • 17 marca, 2021
  • by

Wiele osób zastanawia się czy można szybko wyliczyć ubezpieczenie dla klientów? Można tylko trzeba skorzystać ze specjalnego bota, który nam to umożliwi. Takiego bota znajdziemy na stronie agentbot.pl, gdzie wszystko mamy bardzo dokładnie opisane. Jest to rozwiązanie praktyczne i co ważne bardzo tanie, a zatem łączy w sobie te wszystkie cechy, na które my zwracamy uwagę. Korzyści z takiej sztucznej inteligencji mają wszyscy. Dotyczy to nas osób, które prowadzą własne agencję ubezpieczeniowe jak i naszych klientów. W dwie minuty można mieć odpowiedź na to czy jest ubezpieczenie, które będzie w stanie zadowolić każdego klienta. 

Jak korzysta się z aplikacji agentbot

Wszystko zaczyna się od rejestracji przez stronę podaną wyżej. To zajmuje chwile i właściwie od razu można będzie z porównywarki korzystać. Na początek, jeśli nie jesteśmy pewni czy to rozwiązanie jest dla nas można wybrać siedmiodniowy okres próbny. Kosztuje to tylko kilka złotych, a można będzie wszystko przetestować i sprawdzić. Jeśli spodoba nam się praca ze sztuczną inteligencją to można będzie wtedy na miesiąc wykupić odpowiedni pakiet. Do wyboru mamy pakiet:

  • Basic,
  • Business,
  • Pro.

Różnią się nieznacznie ceną, ale za to różnice widać w możliwościach. Najdroższy pakiet daje nam nieograniczone możliwości, dlatego jeśli zamierzamy zdobywać więcej nowych klientów to będzie to idealne rozwiązanie. W jednym miejscu możemy przygotować dla klientów tak wiele ofert, że na pewno któraś z nich mu będzie odpowiadała. Ubezpieczenie samochodu w ten sposób jest proste, szybkie i tanie. Mamy połączenie wszystkich najważniejszych cech, które cieszą klienta.

Dużo ofert w jednym miejscu

Gdybyśmy chcieli przygotować samodzielnie ofertę z dziesięciu firm ubezpieczeniowych to nasz klient musi mieć bardzo dużo czasu. Na pewno tak dużo go nie ma, dlatego lepiej mieć wszystko w dwie minuty gotowe. Każdą umowę, którą klient wybierze można dopracowywać pod względem szczegółów. Wtedy klient będzie jeszcze bardziej zadowolony, a co ważne nasza agencja ubezpieczeniowa będzie mogła na tym zyskać.

Powiązane posty

Odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×