Stay Connected

Mój osobisty BLOG

TO JA

Szalona Becia, nudzie mówię stanowcze STOP. Kocham wszystko co mnie otacza. Żyję chwilą i nie użalam się nad sobą. Nie spoglądam za siebie, staram się zarażać innych swoją dobrą energią.

Zostańmy w kontakcie

Finanse


Dom i ogród


Przyroda i zoologia


Rolnik Szuka Żony
Wnętrze w stylu nowojorskim – wybór rolet

Wnętrze w stylu nowojorskim – wybór rolet

  • 07 kwietnia, 2021
  • by

Nowy Jork to miasto nowoczesne i wielokulturowe, które kojarzy się z wysokimi, przeszklonymi biurowcami, eleganckimi butikami i restauracjami oraz efektownymi wnętrzami mieszkań. Styl nowojorski jest uosobieniem marzeń o pięknych, luksusowo wyposażonych wnętrzach w których królują najwyższej jakości meble, elementy dekoracyjne, szlachetne dodatki i materiały. Ogromna dbałość o detale, takie jak efektowne pikowania, dekoracyjne poduszki z miękkiego weluru lub aksamitu, ozdobne sztukaterie, efektowne lustra i kinkiety czy dywany w stylu marokańskim są odzwierciedleniem nowojorskiego szyku, który zjednuje sobie coraz więcej zwolenników.


Styl nowojorski – jakie rolety


W takich wnętrzach dominuje stonowana, ale zróżnicowana kolorystyka do której idealnie pasują rolety materiałowe. W stylu nowojorskim dominują duże przeszklenia, ponieważ aranżacje tego typu kochają duże przestrzenie i światło. Rolety wykonane z materiału są znakomitym rozwiązaniem, ponieważ można je idealnie dobrać do kolorystyki wnętrza i rozmiaru okna. Dzięki temu, że jakość tkanin jest na najwyższym poziomie i jest dostępna w bogatej palecie kolorystycznej z dużym wyborem faktur, deseni i wzorów, każdy miłośnik stylu nowojorskiego znajdzie interesujący go model osłony. Dobrym wyborem są rolety typu dzień-noc, ponieważ można nimi dowolnie regulować poziom nasłonecznienia bez konieczności podnoszenia osłony.


Białe żaluzje drewniane


Biel to kolor uniwersalny i ponadczasowy, który świetnie się sprawdzi w eleganckich aranżacjach nowojorskich. Żaluzje w odcieniach bieli są niezwykle estetyczne i zapewniają wnętrzom dostateczne oświetlenie przestrzeni tak cenione w pomieszczeniach, urządzonych w stylu nowojorskim. Takie systemy osłaniania okien są bardzo praktycznymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami, ponieważ zapewniają bardzo wygodne sterowanie bez konieczności podnoszenia osłony. Drewno jako materiał naturalny wprowadza do wnętrza powiew świeżości i naturalności i świetnie się komponuje z wnętrzami w stylu nowojorskim, ponieważ zapewnia im wrażenie przytulności i ciepła.


Dlaczego warto wybrać rolety materiałowe i drewniane


Rolety wykonane z tkaniny lub z drewna doskonale chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i zapewniają prywatność przed ciekawskimi spojrzeniami. Tego typu systemy osłaniania okien są nowoczesne, praktyczne, funkcjonale i komfortowe w użytkowaniu. Ponadto posiadają bardzo atrakcyjny design, co wpływa na ich wysokie walory estetyczne, tak cenione w nowojorskim stylu. Rolety drewniane i materiałowe są idealnym rozwiązaniem do aranżacji nowojorskich, ponieważ przydają pomieszczeniu elegancji i klasy.

Odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×