Stay Connected

Mój osobisty BLOG

TO JA

Szalona Becia, nudzie mówię stanowcze STOP. Kocham wszystko co mnie otacza. Żyję chwilą i nie użalam się nad sobą. Nie spoglądam za siebie, staram się zarażać innych swoją dobrą energią.

Zostańmy w kontakcie

Finanse


Dom i ogród


Przyroda i zoologia


Rolnik Szuka Żony
Zalety stosowania kart flotowych w firmie

Zalety stosowania kart flotowych w firmie

  • 19 lipca, 2020
  • by

Dlaczego coraz więcej firm decyduje się na wykorzystywanie kart flotowych w firmie? Wśród najważniejszych atutów tego rozwiązania są m.in.: możliwość zaplanowania budżetu przeznaczonego na przejazdy samochodów firmowych, prostota obsługi czy łatwość rozliczania faktur za tankowanie i innego rodzaju zakupów dokonywanych na stacjach benzynowych. Jakie są dodatkowe zalety stosowania kart flotowych w firmie?

Ułatwiona procedura wydawania kart flotowych

Karty flotowe może otrzymać każda, nawet najmniejsza i nowo założona firma, która wypełni wniosek dostępny online na stronie oraz załączy do niego skany dokumentów (NIP, REGON, odpis KRS lub CEIDG). FLOTEX POLSKA nie wymaga bowiem od swoich klientów żadnych dodatkowych gwarancji bankowych, ubezpieczeniowych czy składania depozytów. Po otrzymaniu wniosku oraz skanów dokumentów karty zostają przesłane do zamawiającej je firmy drogą pocztową w ciągu około 10 dni roboczych. 

Różne rodzaje kort flotowych

FLOTEX POLSKA, wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom klientów, proponuje różnego rodzaju karty flotowe:

– kartę imienną – wydawaną na imię i nazwisko kierowcy, który może dzięki niej zatankować dowolny prowadzony przez siebie samochód lub zbiornik zewnętrzny;

– kartę na numer rejestracyjny pozwalającą na zatankowanie wyłącznie przypisanego do niej samochodu;

– kartę na firmę, która przypisana jest do danych firmowych, co umożliwia zatankowanie dowolnego pojazdu firmowego lub zbiornika zewnętrznego.

Każdy rodzaj karty pozwala na określenie limitu towarów i usług, z których kierowcy pojazdów firmowych mogą skorzystać na stacjach benzynowych oraz opcję konieczności podawania przy rozliczaniu tankowania stanu licznika. To ostatnie rozwiązanie umożliwia jeszcze dokładniejszą analizę zużycia paliwa przez firmową flotę. 

Dodatkowe usługi związane z kartami flotowymi

Wśród dodatkowych możliwości, jakie dają karty flotowe, są także:

– usługa mobiParking – ułatwiająca dokonywanie opłat za parkowanie w wyznaczonych strefach miejskich;

– usługa mFlota – pozwalająca na realizację transakcji dokonywanych za pośrednictwem aplikacji w telefonie bezpośrednio przy dystrybutorach paliwowych na stacjach ORLEN;

– usługa via-Toll pre-paid – ułatwiająca dokonywanie opłat w systemie przedpłaconym na wszystkich bramkach autostradowych w Polsce;

– urządzenie GPS, które można zainstalować nie tylko w samochodach osobowych lub ciężarowych należących do floty firmowej, ale również w maszynach budowlanych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą możliwości, jakie daje wybór kart flotowych i złożenie zamówień na ich dostarczenie do Państwa firmy.

Odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×