Stay Connected

Mój osobisty BLOG
Zdrowy zamiennik cukru

Zdrowy zamiennik cukru

  • 09 lipca, 2020
  • by

Postanowiłaś zmienić swoje nawyki nawyki żywieniowe i zacząć o siebie dbać? Zmęczona jesteś krótkimi, restrykcyjnymi dietami i ciągle powracającym efektem jojo? Nie możesz pozbyć się chęci na słodkie? Wprowadź zatem do swojej diety zdrowy zamiennik cukru- erytrol, który ułatwi ograniczenie spożycia niezdrowych kalorii uniemożliwiających utratę zbędnych kilogramów.

Jak zbilansować twoją dietę

Zapewne wypróbowałaś już wiele tak zwanych diet-cud, które miały sprawić, że schudniesz w krótkim czasie. Niemniej jednak w większości wypadków wykluczają one potrzebne nam składniki lub drastycznie ograniczają ilość kalorii. Efekt? Złe samopoczucie, brak sił i ciągle powracająca chęć na słodkie. Kiedy organizmowi brakuje energii pochodzącej ze zdrowego pożywienia desperacko woła o tę szybko i łatwo przyswajalną z cukrów prostych i masz dużą chęć na jedzenie słodkiego. Dlatego, zamiast kolejnych, krótkich diet lepiej zmień swoje nawyki żywieniowe na stałe. Przygotowuj posiłki w domu i staraj się je komponować w taki sposób, by dostarczały tego, co nie zbędne do dobrego funkcjonowania organizmu.

Zamień kupne i niezdrowe słodycze na swoje własne

Niemniej jednak nie jesteś w stanie całkowicie zrezygnować ze słodkiego smaku? Zatem zamień biały cukier, sacharozę, na erytrol. Sklep internetowy Słodkie Zdrowie oferuje go w bardzo korzystnej cenie. Dlaczego warto w niego zainwestować? Należy on do grupy polialkoholi. Posiada zerowy indeks glikemiczny, dzięki czemu nie podnosi poziomu cukru we krwi. Dlatego jest idealny dla diabetyków oraz osób kontrolujących wagę, ponieważ gwałtowny wzrost i spadek insuliny daje uczucie głodu. Ponadto, charakteryzuje się znikomą ilość kalorii i jego słodkość wynosi około 70 procent tradycyjnego cukru. Można poddawać go obróbce termicznej, zatem dodawaj go do ciast, deserów i koktajli. Dodatkowym atutem erytrolu jest fakt, że dobrze wpływa na stan jamy ustnej, hamuje rozwój bakterii i płytki nazębnej. Odwiedź stronę https://slodkie-zdrowie.pl/pl/44-zamienniki-cukru i ciesz się już dzisiaj słodkim smakiem bez wyrzutów sumienia!

Odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked *

×